Grafik zajęć

GRUPY NABOROWE SEZON 2022/2023

KARATE WKF

MIEJSCE GRUPA TRENINGI
ASW Królewska gr. przedszkolna 4-6 lat wtorek 16:45-17:15
ASW Królewska dzieci od 7 r.ż. wtorek oraz czwartek 17:15-18:15
ASW Westfala dzieci od 7 r.ż. podamy wkrótce
SP nr 6 dzieci od 7 r.ż. wtorek oraz czwartek 17:15-18:15
SP Książenice gr. przedszkolna 4-6 lat środa 16:45-17:15
SP Książenice dzieci od 7 r.ż. poniedziałek oraz środa 17:30-18:15
Montessori 2 piętro dzieci od 7 r.ż. wtorek 14:45-15:30
SP Szczęsne dzieci od 6 r.ż. wtorek i czwartek 16:00-17:00
SP nr 4 dzieci od 7 r.ż. poniedziałek 17:15-18:15 oraz środa 16:15-17:15
Przedszkole nr 5 Wólka Grodziska dzieci 4 - 6 lat piątek 15:15-15:45

KICKBOXING

MIEJSCE GRUPA TRENINGI
ASW Królewska dzieci od 7 r.ż. środa oraz piątek 17:00-18:00
ASW Królewska młodzież i dorośli środa 19:00-20:00 oraz piątek 20:00-21:00

MMA

MIEJSCE GRUPA TRENINGI
ASW Królewska młodzież i dorośli wtorek oraz czwartek 20:30-21:30

GRUPY KONTYNUUJĄCE ZAJĘCIA

KARATE WKF

MIEJSCE GRUPA TRENINGI
ASW Królewska gr. przedszkolna 4-6 lat czwartek 16:45-17:15
ASW Królewska dzieci początkująca od 7 r.ż wtorek oraz czwartek 17:15-18:15
ASW Królewska dzieci gr. średniozaawansowana wtorek oraz czwartek 18:15-19:15
ASW Królewska młodzież i dorośli gr. średniozaawan. wtorek oraz czwartek 19:15-20:30
ASW Westfala dzieci od 7 r.ż. podamy wkrótce
SP nr 6 dzieci gr. średniozaawansowana wtorek oraz czwartek 18:15-19:15
SP Książenice gr. przedszkolna 4-6 lat środa 16:45-17:15
SP Książenice dzieci gr. początkująca od 7 r.ż. poniedziałek oraz środa 17:30-18:15
SP Książenice dzieci gr. średniozaawansowana poniedziałek oraz środa 18:15-19:15
SP Książenice młodzież i dorośli gr. początkująca/ średniozaawansowana poniedziałek oraz środa 19:15-20:30
SP Książenice / SP nr 6 młodzież i dorośli gr. zaawansowana poniedziałek 19:15-20:30/ czwartek 19:15-20:30
SP TiF   15:40-16:15
Baby Academy   czwartek 15:30-16:00
Wesoły Autobus   piątek 16:00-16:30
SP Leonardo da Vinci   piątek 16:30-17:15
Przedszkole nr 1   czwartek 15:15-15:45
Przedszkole nr 4   poniedziałek 16:00-17:00
Przedszkole nr 7   czwartek: 16:00-16:30
Smyk Stawowa   czwartek 13:30-14:30
Przedszkole na Wiejskiej   wtorek 14:00-16:00

KICKBOXING

MIEJSCE GRUPA TRENINGI
ASW Królewska dzieci początkująca środa oraz piątek 17:00-18:00
ASW Królewska dzieci gr. średniozaawansowana środa oraz piątek 18:00-19:00
ASW Królewska młodzież i dorośli gr. średniozaawansowana poniedziałek oraz środa 20:00-21:00 oraz sobota 8:00-10:00 sparingi

MMA

MIEJSCE GRUPA TRENINGI
ASW Królewska młodzież i dorośli wtorek oraz czwartek 20:30-21:30

KARATE KORYU

MIEJSCE GRUPA TRENINGI
ASW Westfala dzieci początkująca czwartek 17:15-18:00 oraz sobota 11:30-12:30
ASW Westfala żółte/pomarańczowe czwartek 18:00-19:00 oraz sobota 12:30-13:30
ASW Westfala zielone i starsze czwartek 19:00-20:00 oraz sobota 13:30-14:30

KOBUDO

MIEJSCE GRUPA TRENINGI
ASW Westfala dzieci początkująca czwartek 17:15-18:00 oraz sobota 11:30-12:30

GOSHIN JUTSU

MIEJSCE GRUPA TRENINGI
ASW Westfala Młodzież i dorośli czwartek 20:00-21:00 oraz sobota 14:30-15:30GRUPY SPORTOWE

KICKBOXING dzieci

MIEJSCE TRENINGI
SP nr 6 poniedziałek 18:30-19:30 (do potwierdzenia!)
ASW Królewska piątek 19:00-20:00
ASW Królewska sobota 8:00-9:30 SPARINGI

KUMITE 1

MIEJSCE TRENINGI
ASW Westfala poniedziałek 20:15-21:30
SP nr 6 wtorek 19:15-20:30
SP Książenice środa 19:15-20:30
ASW Królewska czwartek 19:15-20:30
ASW Westfala piątek 20:15-21:30

KUMITE 2

MIEJSCE TRENINGI
ASW Westfala poniedziałek 19:15-20:15
SP nr 6 wtorek 19:15-20:30
SP Książenice środa 19:15-20:30
ASW Królewska czwartek 19:15-20:30
ASW Westfala piątek inny podział MOTORYKA

KUMITE 3

MIEJSCE TRENINGI
ASW Westfala poniedziałek 18:15-19:15
SP Książenice środa 18:15-19:15
ASW Westfala piątek inny podział MOTORYKA

KUMITE 4

MIEJSCE TRENINGI
ASW Westfala poniedziałek 17:15-18:15
SP Książenice środa 17:15-18:15
ASW Westfala piątek inny podział MOTORYKA

KATA

MIEJSCE TRENINGI
SP Książenice poniedziałek oraz środa 19:15-20:30
ASW Królewska wtorek 19:15-20:30
SP nr 6 czwartek 19:15-20:30
ASW Westfala piątek inny podział MOTORYKA

SAMOOBRONA DLA KOBIET – zajęcia bezpłatne

MIEJSCE GRUPA TRENINGI
ASW Westfala kobiety Wtorek 20:00-21:00

AIKIDO – zajęcia bezpłatne

MIEJSCE GRUPA TRENINGI
ASW Westfala grupa rodzinna wtorek 19:00-20:00 oraz sobota 10:30-11:30
Zaufali nam
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl