Kalendarium

Kalendarium na rok 2022

 

Data Miejsce
Nazwa imprezy
08.01 Łódź Zimowe seminarium kumite z Denisem Morozov i Iryną Zaretska/ dla wydelegowanych zawodników
27.01 Grodzisk Mazowiecki Klubowe Sparingi / dla wydelegowanych zawodników
29-30.01 Bydgoszcz Seminarium Anton Nikulin / Alan Busk / dla wydelegowanych zawodników
29.01-04.02 Wisła Obóz Zimowy / dla wszystkich klubowiczów
07-11.02 Grodzisk Mazowiecki Półkolonie zimowe/ dla wszystkich klubowiczów
17.02 Grodzisk Mazowiecki Klubowe Sparingi / dla wszystkich klubowiczów
19-20.02 Osielsko Seminarium Anton/ dla wydelegowanych zawodników
26.02 Łódź Olimp Sparing Camp / dla wydelegowanych zawodników
27.02 Grodzisk Mazowiecki Seminarium Kata & Kumite / dla wszystkich klubowiczów
05-06.03 Bydgoszcz Central Europe Open Karate WKF / dla wydelegowanych zawodników
12-18.03(02.04) Grodzisk Mazowiecki Egzaminy KYU / dla wszystkich klubowiczów
19.03 Tczew GRAND PRIX TCZEW KARATE WKF/ dla wydelegowanych zawodników
20.03 Grodzisk Mazowiecki Grodziska Liga Sportów Walki / dla wszystkich klubowiczów
26-27.03 Bratysława Grand Prix Slovakia/ dla wydelegowanych zawodników
31.03 Grodzisk Mazowiecki Sparingi Klubowe / dla wszystkich klubowiczów
09-10.04  Łódź Harasuto Cup/ dla wydelegowanych zawodników
22-24.04   Kadra Narodowa Senior
28.04 Grodzisk Mazowiecki Sparingi Klubowe / dla wszystkich klubowiczów
08.05 ??? Grodzisk Mazowiecki Grodziska Liga Sportów Walki / dla wszystkich klubowiczów
21-22.05  Pleszew 8th Central Poland Open GP Karate WKF / dla wydelegowanych zawodników
26.05 Grodzisk Mazowiecki Sparingi Klubowe / dla wszystkich klubowiczów
czerwiec Grodzisk Mazowiecki Egzaminy Stopnie KYU/ dla wszystkich klubowiczów
11.06 Zielonki Parcela Grand Prix Mazovia/ / dla wszystkich klubowiczów
10-12.06 Kair Seria A
23.06 Grodzisk Mazowiecki Sparingi Klubowe / dla wszystkich klubowiczów

* - TYLKO OSOBY DOPUSZCZONE PRZEZ TRENERA PROWADZĄCEGO
POGRUBIONE - TURNIEJE RANKINGOWE WKF
ZIELONE- AKTYWNOŚCI DLA ZAWODNIKÓW JKA

Zaufali nam
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl