Klub

Uczniowski Klub Sportowy BUDO Grodzisk Mazowiecki powstał 9 września 2013. Od tego czasu powstało około 50 grup w których w sumie ćwiczy ok 400 dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Działamy jako stowarzyszenie, które ma na celu propagować Karate, Kickboxing, MMA, Kobudo, Aikido oraz samoobronę wśród mieszkańców Powiatu Grodziskiego. Oferujemy szeroką gamę zajęć we wszystkich grupach wiekowych. Celem i misją klubu jest prowadzenie działalności sportowej i wychowawczej w celu zapewnienia klubowiczom możliwości udziału w sporcie kwalifikowanym, kształtowaniu wartości moralnych i fizycznych. Na swoim koncie mamy dużo sukcesów zarówno nasi instruktorzy, jak i podopieczni, którzy są w kadrze województwa oraz kadrze narodowej.

Klub jest stowarzyszeniem zarejestrowanym w Urzędzie Starostwa Grodziska Mazowieckiego jako Uczniowski Klub Sportowy pod numerem 38. Klub zrzeszony jest w Polskiej Unii Karate oraz Polskim Związku Kickboxingu.


Zapraszamy na zajęcia do Grodziska Mazowieckiego:

  • Profesjonalnie wyposażonej sali AKADEMIA SZTUK WALK w Grodzisku Mazowieckim ul. Królewska 59A
  • AKADEMIA SZTUK WALK w Grodzisku Mazowieckim ul. Westfala 3a
  • Szkoły Podstawowej w Książenicach
  • Szkoły Podstawowej nr 6 w Grodzisku Mazowieckim
  • Przedszkole nr 1 im. Krasnala Hałabały
  • Przedszkole nr 4 im. Króla Maciusia I
  • Przedszkole nr 7 im. Wróbelka Elemelka

Współpracujemy z OSiR Grodzisk Maz., Mediateką oraz z Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę ze sportem to zapraszamy na treningi - pierwszy trening jest całkowicie bezpłatny - wystarczy trochę chęci i uśmiechu na buzi! :)

Dane kontaktowe:

Ważne komunikaty

Zadanie publiczne współfinansowane z budżetu gminy Grodzisk Mazowiecki w kwocie 150 000,00 zł.

Nasi sponsorzy
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl