Co należy zrobić, aby stać się członkiem klubu?

Po podjęciu decyzji o dołączeniu do Klubu należy skontaktować się z Biurem Klubu: telefonicznie 530 184 341 lub pod adresem e-mail: uks@budogrdozisk.pl bądź osobiście w naszej głównej siedzibie środa oraz czwartek godz. 16:00-20:00. Następnie na wskazany adres email wysyłamy wysłanie link do rejestracji w systemie sportbm. Można go pobrać jako aplikacje na telefon, gdzie będą znajdować się wszelkie informacje, płatności treningi i nasze aktywności.

A dlaczego warto rozpocząć przygodę z naszym Klubem❓

☑️nasza kadra instruktorska to ludzie pełni pasji oraz multimedaliści w randze ogólnopolskiej, a nawet międzynarodowej!
☑️ treningi rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową!
☑️ uczestnicy zajęć uczą się wartości takich jak: szacunek, dyscyplina, systematyka, fair play i wiele innych!
☑️ organizujemy półkolonie i obozy - cały rok prowadzimy mnóstwo aktywności - z nami nie ma nudy!

NASZ KLUB TO #wiecejnizsport

Zaufali nam
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl