O klubie

Uczniowski Klub Sportowy BUDO Grodzisk Mazowiecki powstał 9 września 2013. Od tego czasu powstało około 50 grup w których w sumie ćwiczy ok 400 dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Działamy jako stowarzyszenie, które ma na celu propagować Karate, walkę w parterze - Submission Fighting, Kickboxing i MMA wśród mieszkańców Powiatu Grodziskiego. Oferujemy szeroką gamę zajęć we wszystkich grupach wiekowych. Celem i misją klubu jest prowadzenie działalności sportowej i wychowawczej w celu zapewnienia klubowiczom możliwości udziału w sporcie kwalifikowanym, kształtowaniu wartości moralnych i fizycznych. Na swoim koncie mamy dużo sukcesów zarówno nasi instruktorzy, jak i podopieczni, którzy są w kadrze województwa oraz kadrze narodowej.

Klub jest stowarzyszeniem zarejestrowanym w Urzędzie Starostwa Grodziska Mazowieckiego jako Uczniowski Klub Sportowy pod numerem 38. Klub zrzeszony jest w Polskiej Unii Karate, Japan Karate Association Polska oraz Polskim Związku Kickboxingu.

Zarząd Klubu:

• Jakub Malicki - prezes
  • Małgorzata Malicka-Przybylska
  • Rafał Kaproń

Zapraszamy na zajęcia do Grodziska Mazowieckiego:

• Profesjonalnie wyposażonej sali AKADEMIA SZTUK WALK w Grodzisku Mazowieckim ul. Królewska 59A
  • AKADEMIA SZTUK WALK w Grodzisku Mazowieckim ul. Westfala 3a
  • Szkoły Podstawowej w Książenicach
  • Szkoły Podstawowej nr 6 w Grodzisku Mazowieckim
  • Szkoły Podstawowej w Izdebnie Kościelny
  • Przedszkole nr 1 im. Krasnala Hałabały
  • Przedszkole nr 4 im. Króla Maciusia I
  • Przedszkole nr 7 im. Wróbelka Elemelka

Współpracujemy z OSiR Grodzisk Maz., Mediateką oraz z Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę ze sportem to zapraszamy na treningi - pierwszy trening jest całkowicie bezpłatny - wystarczy trochę chęci i uśmiechu na buzi! :)

Dane kontaktowe:

Kontakt mailowy – uks@budogrodzisk.pl