O klubie

Uczniowski Klub Sportowy BUDO Grodzisk Mazowiecki powstał 9 września 2013. Od tego czasu powstało około 50 grup w których w sumie ćwiczy ok 400 dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Działamy jako stowarzyszenie, które ma na celu propagować Karate, Japońskie Ju-Jitsu i Kickboxing wśród mieszkańców Powiatu Grodziskiego. Oferujemy szeroką gamę zajęć we wszystkich grupach wiekowych. Celem i misją klubu jest prowadzenie działalności sportowej i wychowawczej w celu zapewnienia klubowiczom możliwości udziału w sporcie kwalifikowanym, kształtowaniu wartości moralnych i fizycznych. Na swoim koncie mamy dużo sukcesów zarówno nasi instruktorzy, jak i podopieczni, którzy są w kadrze województwa oraz kadrze narodowej.

Klub jest stowarzyszeniem zarejestrowanym w Urzędzie Starostwa Grodziska Mazowieckiego jako Uczniowski Klub Sportowy pod numerem 38. Klub zrzeszony jest w Polskiej Unii Karate, Japan Karate Association Polska oraz Polskim Związku Kickboxingu.

Zarząd Klubu:

• Jakub Malicki - prezes
  • Małgorzata Malicka-Przybylska
  • Agnieszka Malicka

Zapraszamy na zajęcia do Grodziska Mazowieckiego:

• Profesjonalnie wyposażonej sali AKADEMIA SZTUK WALKI w Grodzisku Mazowieckim ul. Królewska 59A
  • Szkoły Podstawowej w Książenicach
  • Szkoły Podstawowej nr 6 w Grodzisku Mazowieckim
  • OSiR Grodzisk Mazowiecki
  • Szkoły Podstawowej w Izdebnie Kościelny
  • Przedszkole nr 1 im. Krasnala Hałabały
  • Przedszkole nr 4 im. Króla Maciusia I
  • Przedszkole nr 7 im. Wróbelka Elemelka

oraz do Milanówka:

• Zespołu Szkół Gminnych nr 3

Współpracujemy z OSiR Grodzisk Maz. oraz z Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę ze sportem to zapraszamy na treningi - pierwsze dwa treningi zajęć są całkowicie bezpłatne - wystarczy trochę chęci i uśmiechu na buzi! :)

Dane kontaktowe:

Kontakt mailowy – uks@budogrodzisk.pl