Instruktorzy

Klubowymi instruktorami są:

KARATE

Kuba Malicki (2 Dan) - założyciel UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki, reprezentant Polski, urodzony kumiciarz, multimedalista, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Od dzieciństwa trenuje karate, w którym jest Mistrzem Świata w kogo-kumite (Genewa, 2014). W kwietniu 2019 zdobył brązowy medal na Mistrzostwach JKA w Norwegii, zaś debiutując w karate olimpijskim WKF zdobył srebro w kategorii kumite +75 kg oraz brąz w kategorii kumite open podczas Central Europe Open w Bydgoszczy w marcu 2019.

Należy do kadry narodowej kraju. Na co dzień pracuje jako instruktor karate w szkołach i prowadzi sekcje zawodniczą klubu. W wolnych chwilach śledzi wydarzenia sportowe oraz kolekcjonuje monety.

Sportowe zmagania Jakuba Malickiego można śledzić:

- Profil Facebook: Facebook Sensei Jakub Malicki
- Instagram: senseijakubmalicki

Radosław Tomczak (1 Dan) - magister fizjoterapii na Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Pracował jako sanitariusz w Szpitalu Zachodnim im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim. Obecnie zajmuje się rozwojem personalnym i współpracą ze Strefą Aktywnego Seniora w Grodzisku Maz. prowadząc zajęcia jako fizjoterapeuta. Dd 2015 roku jest instruktorem karate w UKS BUDO Grodzisk Maz. W kwietniu 2019 wybrał się z kadrą narodową JKA jako reprezentant Polski w kata drużynowym. Sędzia karate WKF. Pasjonat sztuk walk oraz komiksów MARVEL’a. Od zawsze chciał połączyć przyjemne z pożytecznym pracując jako instruktor sportowy.

Piotr Koryczan (3 Dan) Od kilku lat specjalizuje się w treningu zawodniczym kata, nie ograniczając się jedynie do stylu Shotokan, trenuje i uczy również kata Goju-ryu i Shito-Ryu. Stawia na nowoczesny rozwój zawodnika, który ma możliwość dobrania kata zgodnie ze swoimi preferencjami i zdolnościami motorycznymi. Chętnie czerpie i szkoli się w innych dziedzinach sportowych takich jak przygotowanie motoryczne, trening mobility, plyometria czy animal flow. Szkoli się u najlepszych trenerów i zawodników kata w Europie w takich jak Sensei Santo Torre (Włochy), Sensei Luca Valdesi (Włochy), Sensei Damian Quintero (Hiszpania). Zawodowo sensei Piotr zajmuje się cyberbezpieczeństwem.

Takahiro Kimura (2 Dan) Pochodzi z Chiba w Japonii, od kilku lat w Polsce. Swoją przygodę z karate rozpoczął w wieku 7 lat pod okiem swojego Taty. Następnie uczył się w prestiżowym liceum o profilu karate z którym zdobył drużynowy srebrny medal w kumite na krajowych Mistrzostwach Japonii oraz brązowy medal na Międzynarodowym Turnieju Szkół Średnich. Również stawał na podium zawodów w kumite indywidualnym nie tylko Japonii, ale i Stanów Zjednoczonych, Austrii czy Polski. Absolwent Uniwersytetu w Kalifornii. Poza karate uwielbia koszyków i snowboard. Jest miłosnikiem zwierząt

Albert Ciesielski (1 Dan) - trenuje karate Shotokan już 27 lat, wieloletni reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy i świata w Karate WKF. Aktualnie zawodnik nr 2 rankingu Polskiej Uni Karate w kategorii -67kg Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii polskiego karate sportowego: 12 krotny Mistrz Polski, 3 krotny medalista Mistrzostw Europy Karate Shotokan (2 złote, 1 brązowy), brązowy medalista mistrzostw Europy Karate WKF, Mistrz Świata w Kategorii dzieci, Klubowy Mistrz Świata w kategorii juniorów, 5 miejsce Mistrzostw Świata seniorów.

Łącznie w dorobku ponad 270 medali z turniejów rozgrywanych na całym świecie. W latach 2011-2014 walczył także w formule K1 i MMA. Zwycięzca Amatorskiego Pucharu Federacji KSW.

Marcin Bednarz (2 DAN) - posiadaczem 1 dana w Aikibudo, Aiki jujutsu Idokan, oraz Goshin Jutsu Idokan. Treningi rozpoczął w 2001 pod okiem sensei Czesława Stankiewicza ćwicząc karate fudokan, Tenshin Shōden Katori Shintō-ryū, oraz Aikijujutsu. Obecnie jestem Prezydentem Polskiej Federacji AIkibudo Kobudo, który jest jego wiodącym stylem. Zawodowo jest głównym inżynierem ds. instalacji elektrycznych w jednej z wiodących firm na rynku Polskim. Stwierdza, że gdyby nie przenikanie pracą zawodową pasji z zasadami budo, filozofią zanshin nie był bym tym kim jest!

MACIEJ WALO (5 DAN) - ponad 20 lat pracy trenerskiej, na przestrzeni lat jego uczniowie zdobyli mnóstwo medali na różnych imprezach w randze ogólnopolskiej, europejskiej i światowej w kilku różnych Federacjach i Organizacjach. Posiada sześć tytułów mistrzowskich w różnych federacjach sztuk walk. Został dwukrotnie uhonorowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki nagrodami i dyplomami – za wybitne osiągnięcia trenerskie i szkoleniowe. Napisał książkę o karate ,,Karate prezent dla Świata ‘’ i 2 tomiki wierszy ,,Wszystko ‘’ i ,,Nic’’. Oraz mini słowniczek Polsko/Apacki - ze względu na korzenie. Ponad to interesuję się historią i kulturą Apaczów Chiricahua . W wolnych chwilach uczestniczy w zlotach Polskiego Ruchu Przyjaciół Indian.

KICKBOXING / MMA / SUBMISSION FIGHTING

Michał Bednarski wzrost 195 cm, waga 120 kg. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski MMA, obecny Mistrz Polski w Amatorskim MMA full contact 2020, zwycięzca Pucharu Polski w ADCC, Mistrz Polski w Viet Boxingu.

Na co dzień trenuje z najlepszymi zawodnikami w Polsce, przygotowując się do zawodowych walk. Prywatnie pasjonat sportów ekstremalnych.

 

KLUBOWY FIZJOTERAPEUTA

Rafał Kaproń – magister fizjoterapii, podolog, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu na kierunku fizjoterapii. Właściciel Przychodni NATURA SANAT w Warszawie, która zajmuj się rehabilitacją i podologią. Na przestrzeni 15 lat pracował w MSWiA w Warszawie (oddział neurologii) oraz MEDI SYSTEM Mazovia (oddział neurologii). Obecnie współpracuje z CAROLINA Medical Center oraz z PAF – Polską Akademią Futbolu, gdzie prowadzi prywatną praktykę aż do dziś. Specjalizuje się w terapii manualnej holistycznej dr Rakowskiego i podologii. Posiada również pracownie ortopedyczną, gdzie wykonywane są z indywidualnego odlewu stopy, wkładki ortopedyczne. Jego pacjenci to dzieci od 2 roku życia, młodzież i dorośli. Największą przyjemność sprawia mu pomoc ludziom poprzez niwelacje bólu. W wolnej chwili podróżuje.

Zaufali nam
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl