Instruktorzy

Klubowymi instruktorami są:

KARATE

Kuba Malicki (3 Dan) - założyciel UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki, reprezentant Polski, urodzony kumiciarz, multimedalista, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Od dzieciństwa trenuje karate, w którym jest Mistrzem Świata w kogo-kumite (Genewa, 2014). W kwietniu 2019 zdobył brązowy medal na Mistrzostwach JKA w Norwegii, zaś debiutując w karate olimpijskim WKF zdobył srebro w kategorii kumite +75 kg oraz brąz w kategorii kumite open podczas Central Europe Open w Bydgoszczy w marcu 2019. ViceMistrz Polski 2022 w kumite indywidualnym mężczyzn +75 kg oraz druzynowy ViceMistrz w kumiet wraz z naszymi instruktorami. Na co dzień pracuje jako instruktor karate w szkołach i prowadzi sekcje zawodniczą klubu. W wolnych chwilach śledzi wydarzenia sportowe oraz kolekcjonuje monety.

Sportowe zmagania Jakuba Malickiego można śledzić:

- Profil Facebook: Facebook Sensei Jakub Malicki
- Instagram: senseijakubmalicki

 

Piotr Koryczan (4 Dan) Od kilku lat specjalizuje się w treningu zawodniczym kata, nie ograniczając się jedynie do stylu Shotokan, trenuje i uczy również kata Goju-ryu i Shito-Ryu. Stawia na nowoczesny rozwój zawodnika, który ma możliwość dobrania kata zgodnie ze swoimi preferencjami i zdolnościami motorycznymi. Chętnie czerpie i szkoli się w innych dziedzinach sportowych takich jak przygotowanie motoryczne, trening mobility, plyometria czy animal flow. Szkoli się u najlepszych trenerów i zawodników kata w Europie w takich jak Sensei Santo Torre (Włochy), Sensei Luca Valdesi (Włochy), Sensei Damian Quintero (Hiszpania). Zawodowo sensei Piotr zajmuje się cyberbezpieczeństwem. Powołany na Trenera kadry narodowej Polskiej Unii Karate - Polskim Związku Sportowym.

 

Albert Ciesielski (1 Dan) - trenuje karate Shotokan już 27 lat, wieloletni reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy i świata w Karate WKF. Aktualnie zawodnik nr 2 rankingu Polskiej Uni Karate w kategorii -67kg Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii polskiego karate sportowego: 12 krotny Mistrz Polski, 3 krotny medalista Mistrzostw Europy Karate Shotokan (2 złote, 1 brązowy), brązowy medalista mistrzostw Europy Karate WKF, Mistrz Świata w Kategorii dzieci, Klubowy Mistrz Świata w kategorii juniorów, 5 miejsce Mistrzostw Świata seniorów.

Łącznie w dorobku ponad 270 medali z turniejów rozgrywanych na całym świecie. W latach 2011-2014 walczył także w formule K1 i MMA. Zwycięzca Amatorskiego Pucharu Federacji KSW.

 

MACIEJ WALO(6 DAN) - ponad 20 lat pracy trenerskiej, na przestrzeni lat jego uczniowie zdobyli mnóstwo medali na różnych imprezach w randze ogólnopolskiej, europejskiej i światowej w kilku różnych Federacjach i Organizacjach. Posiada sześć tytułów mistrzowskich w różnych federacjach sztuk walk. Został dwukrotnie uhonorowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki nagrodami i dyplomami – za wybitne osiągnięcia trenerskie i szkoleniowe. Napisał książkę o karate ,,Karate prezent dla Świata ‘’ i 2 tomiki wierszy ,,Wszystko ‘’ i ,,Nic’’. Oraz mini słowniczek Polsko/Apacki - ze względu na korzenie. Ponad to interesuję się historią i kulturą Apaczów Chiricahua . W wolnych chwilach uczestniczy w zlotach Polskiego Ruchu Przyjaciół Indian.

 

Aleksandra Kot (1 DAN) - studentka fizjoterapii, rozpoczęła swoją przygodę z karate, gdy jako 4 latka trafiła na swój pierwszy trening. Początkowo było to karate tradycyjne, potem karate Fudokan. Od 2018 roku jest zawodniczką UKS BUDO. Specjalizuję się w konkurencji kumite. Reprezentuje klub na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Latem lubi uprawiać sporty wodne: windsurfing, kitesurfing czy żeglarstwo. Kocha również zwierzęta, w szczególności psy. W przyszłości planuje zostać fizjoterapeutką. Sport i praca nad samodoskonaleniem to jej priorytety. Obecne sukcesy: brązowy medal na młodzieżowych oraz seniorskich Mistrzostwach Polski 2022.

 

 

Michał Mierzejewski (3 DAN) absolwent socjologii, dwukrotny wicemistrz świata federacji FEKDA, multimedalista Akademickich Mistrzostw Polski Karate WKF oraz Mistrzostw Polski Szkół Wyższych, wielokrotny medalista zawodów mniejszej rangi. Wychowawca medalistów na zawodach lokalnych WKF oraz zdobywców Pucharów Polski w karate tradycyjnym. W wolnych chwilach zapalony rowerzysta górski.

 

Jakub Kosiński (3 DAN) - trenuje karate od 14 lat, sędzia Karate WKF z licencją Polskiej Unii Karate specjalizuje się głównie w kumite, ale sukcesy na zawodach odnosi również w kata drużynowym, Akademicki Mistrz Polski 2021 i 2022 (kata drużynowe), 3 miejsce na Europejskich Igrzyskach Akademickich 2022 (kata drużynowe), student wychowania fizycznego na warszawskim AWFie. Brązowy medalista podczas Igrzysk Europejskich w Łodzi 2022 - kata drużynowe oraz ViceMistrz Polski w kumite drużynowym 2022 we Wrocławiu.

 

Krzysztof Niedolistek (2 DAN) - student 3 roku AWF w Warszawie, na kierunku Wychowanie Fizyczne. Swoją historie z karate Shotokan rozpoczął w wieku 7 lat, a stopień mistrzowski posiada już od 5 lat. Specjalizuje się w Kata indywidualnym i drużynowym. W tych konkurencjach osiągał też największe sukcesy sportowe. Wielokrotnie startował w zawodach rejonowych, krajowych, a także międzynarodowych. W tym czasie uzbierał ponad 100 medali. W 2022r. wystartował razem z naszymi trenerami na European Universities Games w Łodzi zdobywając 3 miejsce. Od dziecka jest pasjonatem sportu i nie ogranicza się do jednej dyscypliny. Poza karate uprawia i interesuje się piłką nożną, koszykówką i narciarstwem zjazdowym. Brązowy medalista podczas Igrzysk Europejskich w Łodzi 2022 - kata drużynowe oraz ViceMistrz Polski w kumite drużynowym 2022 we Wrocławiu.

 

Tomasz Bodzioch (1 DAN) - związany jest ze sportem od dziecka. W wieku 10 lat rozpoczął treningi pełnokontaktowego karate. To właśnie w tej dyscyplinie osiągnął stopień 1 dan, 3 brązowe medale Mistrzostw Europy Juniorów oraz Młodzieżowców U22, 2 złote i 2 srebrne Medale Mistrzostw Polski Seniorów. Zwieńczeniem kariery był występ na Mistrzostwach Świata Open Tokio w 2019 roku. Podczas swojej przygody z karate kyokushin, rozwijał umiejętności w dyscyplinach takich jak boks, brazylijskie jujitsu, boks tajski oraz kickboxing, w którym obecnie posiada 3 kyu i rozwija się jako instruktor oraz trener. Od 2017 roku jest również trenerem personalnym o specjalizacji medycznej. Nieustannie rozwija swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach, kursach oraz seminariach, a także rozpoczynając kolejny kierunek studiów o kierunku dietetyka na Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Obecnie brązowy medalista Mistrzostw Polski w kickboxingu.

 

Łukasz Sulejczak (3 DAN) trenuje karate od 5 roku życia. Jest wielokrotnym medalistą zawodów w Polsce i zagranicą. Medalista mistrzostw Polski, Akademickich Mistrzostw Polski w kategorii indywidualnej i drużynowej oraz brązowy medalista Akademickich Mistrzostwach Europy 2022. Reprezentant kadry Polski. Student AWF Warszawa na kierunku wychowania fizycznego. Poza sportem jest pasjonatem kultowych filmów, przyrody i fotografii. Brązowy medalista podczas Igrzysk Europejskich w Łodzi 2022 - kata drużynowe oraz ViceMistrz Polski w kumite drużynowym 2022 we Wrocławiu.

 

Jakub Koryczan (3 DAN) wielokrotny medalista mistrzostw polski w kata drużynowym, trenuje karate od 7 roku życia. Specjalizuje się w kata Goju-Ryu, kata Ryuei-Ryu i kata Shotokan. Stawia na całościowy rozwój zawodnika, wprowadzając elementy treningu kalistenicznego, mobilnościowego, animal flow i plyometrycznego. Szkoli się u najlepszych trenerów z Włoch i Hiszpanii, takich jak Luca Valdesi i Damian Quintero.

Nasi sponsorzy
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl