Składki członkowskie

Płatność za składki członkowskie odbywa się poprzez aplikację klubową sportbm bądź gotówką w biurze klubu do 15. dnia każdego miesiąca.

Od sezonu 2022/2023 składki członkowskie wynoszą:

 • 140 zł - treningi 2 x w tygodniu - w ramach której, członek klubu ma prawo uczęszczać do wszystkich grup oraz na wszystkie zajęcia oferowane przez klub, tj. zajęcia Karate, MMA, Kickboxingu, Kobudo, Aikido;
 • 150 zł - treningi 3 x w tygodniu - w ramach zajęć grupy sportowej karate – do której powoływane są osoby przez instruktorów karate na początku każdego semestru (kumite grupa 1, 2, 3 oraz kata grupa 1).
 • 180 zł - treningi 5 x w tygodniu - w ramach zajęć grupy sportowej karate – do której powoływane są osoby przez instruktorów karate na początku każdego semestru (kumite grupa 1, 2, 3 oraz kata grupa 1).
 • 70 zł - treningi 1 x w tygodniu - w ramach zajęć grup przedszkolnych oraz sekcji trenujących raz w tygodniu;
 • W okresie wakacyjnym /lipiec, sierpień 2023/ opłaty wynoszą 20 zł miesięcznie
  od każdego członka klubu.
 • Osoby trenujące w dwóch sekcjach i więcej np. karate oraz kickboxing składka członkowska wynosi 200 zł.
 • Zniżki dla osób posiadających kartę Rodzina 3+ będą ustawione w aplikacji na podstawie przesłanego skanu legitymacji na adres: uks@budogrodzisk.pl – dotyczy wszystkich klubowiczów, ponieważ na każdy sezon musimy ponownie, manualnie ustawić płatności w systemie, a także zweryfikować czy zniżka dalej Państwa dotyczy. Osoby posiadające taką kartę mogą liczyć na zniżkę w wysokości: 20 zł od składki członkowskiej oraz 10 zł od składki członkowskiej przedszkolnej.
 • w przypadku przelewu tradycyjnego KONIECZNE JEST tytułowanie imię, nazwisko klubowicza, miesiąc za który jest opłata oraz sekcja, np. Jan Kowalski, wrzesień 2022, ASW Westfala. Księgowanie wpłat trwa dłużej niż płatność przez aplikację, dlatego prosimy o cierpliwość.
 • Dodatkowo jest obowiązkowa jednorazowa opłata wpisowa w wysokości 150 zł. W ramach tej opłaty klubowicz do 18 roku życia otrzymuje: ubezpieczenie zbiorowe NNW, spodnie / spodenki treningowe oraz klubową koszulkę (będą do odbioru w biurze klubu bądź przekazane przez instruktora). Opłata ta nie dotyczy osób trenujących w grupach przedszkolnych. Osoby powyżej 18 roku życia nie są objęte ubezpieczeniem klubowym, zobowiązane są do ubezpieczenia we własnym zakresie.
 • Wysokość opłat, corocznie uchwałą określa zarząd, opłata jest stała i niezależna od frekwencji.
 • Stawki obowiązują od 1 września 2022 roku.

Istnieje możliwość treningów indywidualnych z trenerami. Zajęcia indywidualne odbywają się tylko w ASW Królewska 59a w Grodzisku Mazowieckim. W zależności od rodzaju treningu kwota od 100 zł / trening.

Istnieje możliwość wynajmu sali wyłożonej certyfikowaną matą WKF na powierzchni 200 m2 z lustrami oraz sprzętem sportowym.

1 godzina – 100 zł
cały dzień – 800 zł

Przy dłuższej współpracy możliwość negocjacji kwoty.

Zaufali nam
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl