APLIKACJA KLUBOWA - ważne informacje!

Przypominamy, że od kwietnia 2019 każdy członek klubu jest zobowiązany posiadać aplikację klubową, poprzez którą informujemy Państwa o najważniejszych aktywnościach oraz dokonują Państwo opłaty członkowskiej. Gdy dana osoba nie posiada jeszcze konta, należy podać adres e-mail do Biura Klubu aby wysłać zaproszenie do rejestracji. Należy przy tym podać grupę treningową danej osoby, np. kicboxing dorośli, bądź DOJO karate żółte/pomarańczowe pasy, bądź Książenice grupa początkująca 16:30-17:30 pon/śrd.

Ze względu na nowy sezon, zmiany poszczególnych grup i godzin będziemy wdzięczni za wszelkie informacje jeśli Państwo decydują się na jakąkolwiek zmianę, abyśmy mogli zrobić porządek w systemie.

Jeśli ktoś z Państwa płaci tradycyjnie przelewem, nie poprzez aplikację (do czego zachęcamy, gdyż od razu znika płatność) prosimy o przesyłanie potwierdzenia na adres e-mail: uks@budogrodzisk.pl, gdyż musimy ręcznie zaznaczyć, że Państwo dokonali płatność.

Około 10 dnia każdego miesiąca będzie się pojawiać u Państwo przypomnienie o płatności - wtedy można dokonać płatności za zajęcia poprzez aplikację. Zaś osoby, które mają kartę 3+ i będą płacić 100 zł składki, zamiast 120 zł - prosimy o kontakt aby zmienić kwotę płatności w systemie.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panią Małgosią Malicką, tel. 530 184 341.

A także prosimy o cierpliwość - dużo się dzieje :)

Zaufali nam
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl