I edycja Grodziskiej Ligi Sportów Walki przeszła do historii!

Zawody odbyły się na Hali Sportowej przy ul. Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim w dniu 14.11.2021.

Na macie stawiło się ponad 100 zawodników naszego klubu i rywalizowało ze sobą w 10 konkurencjach. Swoimi umiejętnościami mogli się wykazać nie tylko zawodnicy reprezentujący nasz klub na zawodach rangi ogólnopolskiej, ale również i osoby które dopiero zaczęły swoją przygodę z karate. Cieszymy się, że liczne grono biorące udział w turnieju to przedszkolaki ;) Najmłodsi uczestnicy mieli nawet 4 lata :D

Adekwatnie do tego została rozgrana konkurencja Master dla Rodziców trenujących w klubie - po raz pierwszy w historii klubu i mamy nadzieję, nie po raz ostatni!

Kolejna edycja już 5 grudnia 2021 - szczegóły wkrótce! :)

FOTOGALERIA

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=UKSBudoGrodziskMaz&set=a.2609835182485262

fot. Jarosław Pytlarczyk

Zaufali nam
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl