Spieszymy z wynikami I edycji Grodziskiej Ligi Sportów Walki, która jest zapowiedzią nadchodzących edycji w roku 2022 - szczególnego roku dla naszego Miasta! Będziemy obchodzić 500-lecie nadania praw miejskich 🙂
Bardzo się cieszymy, że licznie stawiliście się w tym dniu na macie! Rozegraliśmy turniej sekcji karate, takewon-do oraz kickboxingu, a także nasz autorski projekt NINJA QUEST! 🙂
Dziękujemy za obecność i serdecznie wszystkim gratulujemy!
FOTOGALERIA:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.114175567766201&type=3
Kata WKF Seniors
1 KAMIŃSKI JAROSŁAW UKS BUDO
2 BUDNY MIKOŁAJ UKS BUDO
Kata WKF U14
1 NOWAK MACIEJ UKS BUDO
2 GOZDEK STEFAN UKS BUDO
3 WDOWIARSKI ERYK UKS BUDO
Kata WKF U14 P2
1 OLSZUK MACIEJ UKS BUDO
2 CZARNECKI KORNEL UKS BUDO
3 JABBARA GROCHOWSKI ALEXANDER UKS BUDO
Kumite WKF - female U10
1 KUBACKA KALINA UKS BUDO
2 GŁĄB-SZYMAŃSKA ALEKSANDRA UKS BUDO
3 LYSANOVA KSENIIA UKS BUDO
3 ANTUKH YANA UKS BUDO
Kumite WKF - female U12
1 GRABCZUK DARIA UKS BUDO
2 PYTLARCZYK AMELIA UKS BUDO
3 ZAGRAJEK BOGUMIŁA UKS BUDO
Kumite WKF - male Senior
1 KAMIŃSKI JAROSŁAW UKS BUDO
2 BUDNY MIKOŁAJ UKS BUDO
Kumite WKF - male U10 +34 kg
1 MIKLASZEWSKI ANTONI UKS BUDO
2 ADAMUS JAKUB UKS BUDO
3 LENARCZYK KACPER UKS BUDO
3 FIGIELSKI FILIP UKS BUDO
Kumite WKF - male U10 -34 kg
1 KAMIŃSKI PATRYK UKS BUDO
2 CUPRYJAK DANIEL UKS BUDO
3 OKRZEJA IWO UKS BUDO
Kumite WKF - male U12 +41 kg
1 NOWAK MACIEJ UKS BUDO
2 CZARNECKI KORNEL UKS BUDO
3 SEWASTIANOWICZ JULIAN UKS BUDO
3 JABBARA GROCHOWSKI ALEXANDER UKS BUDO
Kumite WKF - male U12 -41 kg
1 BUDNY SZYMON UKS BUDO
2 BORTNIAK BORYS UKS BUDO
3 KRAWIEC KRZYSZTOF UKS BUDO
3 GURGUL MARCEL UKS BUDO
Kumite WKF - male U8
1 JABŁOŃSKI KACPER UKS BUDO
2 OLSZUK MACIEJ UKS BUDO
3 WIŚNIEWSKI ALEKSANDER UKS BUDO
Light contact
1 WIŚNIEWSKI TOMASZ UKS BUDO
2 KOMOROWSKI KAROL UKS BUDO
Light contact
1 CYNOWSKI BARTOSZ UKS BUDO
2 KUCIŃSKI ALAN UKS BUDO
3 ŁAPOT IGOR UKS BUDO
3 POTRZEBOWSKI KACPER UKS BUDO
Light contact
1 KAZIMIERCZAK GABRIEL UKS BUDO
2 SZULC OLAF UKS BUDO
3 RUSHCHYNSKYI STANISLAV UKS BUDO
Light contact
1 ADAMCZYK SZYMON UKS BUDO
1 ADAMCZYK WIKTOR UKS BUDO
Ninja Quest - female U8
1 WITKOWSKA NIKOLA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 TREPA LIDIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
Ninja Quest - male U8
1 JADOWSKI KAJETAN UKS BUDO
2 SKOCIŃSKI JAKUB UKS BUDO
3 LIPIŃSKI JAN KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 ORŁOWSKI IGOR UKS BUDO
Ninja Quest - male U8
1 CENT MAKSYMILIAN UKS BUDO
2 KOMOROWSKI KAROL UKS BUDO
3 JABŁOŃSKI KACPER UKS BUDO
3 GUTKOWSKI JAN UKS BUDO
Ninja Quest - male U8
1 SZYMAŃSKI FELIKS KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 SOROKA OLAF KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 KRZYSZTOFIAK JAN KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 BARTCZAK KACPER UKS BUDO
Ninja Quest - male U8
1 ZIELIŃSKI STANISŁAW KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 OLSZUK MACIEJ UKS BUDO
3 WILCZYŃSKI JULIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 MŁYNARCZYK KACPER UKS BUDO
Ninja Quest - male U8
1 SIBILSKI WIKTOR UKS BUDO
2 BORYCHOWSKI ADAM UKS BUDO
Ninja Quest - female U10
1 CIEŚLAK LIWIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 KOLENDA ALEKSANDRA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 WIETRASZUK ANTONIA UKS BUDO
Ninja Quest - female U10
1 GRZESŁO RÓŻA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 JĘDRZEJCZYK POLA UKS BUDO
3 MIRKOWSKA IGA UKS BUDO
Ninja Quest - female U10
1 CZĘPIŃSKA KATARZYNA UKS BUDO
2 ZAJĄCZKOWSKA JAGODA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 SULEJ AGATA UKS BUDO
Ninja Quest - female U10
1 GŁĄB-SZYMAŃSKA ALEKSANDRA UKS BUDO
2 ANTHUK YANA UKS BUDO
3 LYSANOVA KSENIIA UKS BUDO
3 KAWECKA-REJKOWSKA URSZULA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
Ninja Quest - female U12
1 GRABCZUK DARIA UKS BUDO
2 BYRSKA JULIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 CZEKAJ KINGA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
Ninja Quest - female U12
1 ZAGRAJEK BOGUMIŁA UKS BUDO
2 POKROPEK WANDA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 ŚLIŻEWSKI NATALIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 ZAGAŃCZYK LILA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
Ninja Quest - male U10
1 ADAMUS JAKUB UKS BUDO
2 LENARCZYK KACPER UKS BUDO
3 FIGIELSKI FILIP UKS BUDO
Ninja Quest - male U10
1 KOZAK KRYSTIAN UKS BUDO
2 CYNOWSKI BARTOSZ UKS BUDO
3 MICHALAK SEBASTIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 ZACHAR KAROL UKS BUDO
Ninja Quest - male U10
1 MIKLASZEWSKI ANTONI UKS BUDO
2 KAMIŃSKI PATRYK UKS BUDO
3 WIŚNIEWSKI TOMASZ UKS BUDO
3 ZAREMBA LEON UKS BUDO
Ninja Quest - male U10
1 OKRZEJA IWO UKS BUDO
2 ADAMCZYK SZYMON UKS BUDO
3 SOKOŁOWSKI KRYSTIAN UKS BUDO
3 WIŚNIEWSKI ALEKSANDER UKS BUDO
Ninja Quest - male U10
1 KRZYSZTOFIAK PIOTR KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 POTRZEBOWSKI KACPER UKS BUDO
3 KAZIMIERCZYK ERYK KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 WRÓBEL WOJCIECH KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
Ninja Quest - male U10
1 CUPRYJAK DANIEL UKS BUDO
2 KUCIŃSKI ALAN UKS BUDO
3 KOWALCZYK MATEUSZ UKS BUDO
3 OLESIŃSKI DAWID UKS BUDO
Ninja Quest - male U12
1 CZARNECKI KORNEL UKS BUDO
2 KAZIMIERCZYK MATEUSZ KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 ZAGRAJEK KRYSTIAN UKS BUDO
3 SADURSKI SZYMON KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
Ninja Quest - male U12
1 GURGUL MARCEL UKS BUDO
2 KRAWIEC KRZYSZTOF UKS BUDO
3 BORTNIAK BORYS UKS BUDO
3 ADAMCZYK WIKTOR UKS BUDO
Ninja Quest - male U12
1 ZAREMBA HUGO UKS BUDO
2 BUDNY SZYMON UKS BUDO
3 KRAJEWSKI MICHAŁ KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 SEWASTIANOWICZ JULIAN UKS BUDO
Ninja Quest - male U14
1 NOWAK MACIEJ UKS BUDO
2 CZEKAJ SZYMON KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 JABBARA GROCHOWSKI ALEXANDER UKS BUDO
Ninja Quest - przedszkolaki - female
1 MIELCZAREK KLARA UKS BUDO
2 OLCZAK MARIKA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 WALCZAK ZUZANNA UKS BUDO
Ninja Quest - przedszkolaki - female
1 BETLEJEWSKA AMELIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 MISIAK MARCELINA UKS BUDO
3 SULEJ ALIACJA UKS BUDO
Ninja Quest - przedszkolaki - male
1 ŁUCZYŃSKI MAKSYMILIAN UKS BUDO
2 PAPIEŻ ADAM KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 BRZYCKI ANTONI UKS BUDO
3 KORDYLEWICZ TOBIASZ UKS BUDO
Ninja Quest - przedszkolaki - male
1 PAPIEŻ KOROL KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 ROSA PATRYK KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 MIKLASZEWSKI MIESZKO UKS BUDO
3 SZYLLER IGOR UKS BUDO
Ninja Quest - przedszkolaki - male
1 MULCZYŃSKI MICHAŁ UKS BUDO
2 PAPIEŻ ADAM KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 USZLIŃSKI WIKTOR KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 WŁODARCZYK WIKTOR UKS BUDO
Ninja Quest - przedszkolaki - male
1 KOZIAREK JAKUB UKS BUDO
2 MŁYNARCZYK DANIEL UKS BUDO
3 KOZŁOWSKI ANTONI UKS BUDO
3 JAKUBOWSKI SZYMON UKS BUDO
Ninja Quest - przedszkolaki - male
1 ZIEMBICKI OSKAR UKS BUDO
2 NOWAK ADAM UKS BUDO
3 PRZYBYLSKAI BRUNO UKS BUDO
3 USZLIŃSKI OLIWIER KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
Układy Formalne - female
1 BYRSKA JULIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 CIEŚLAK LIWIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 CZEKAJ KINGA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 ZAJĄCZKOWSKA JAGODA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
Układy Formalne - female
1 ZAGAŃCZYK LILIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 POKROPEK WANDA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 ŚLIŻEWSKI NATALIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
Układy Formalne - male
1 KOZAK KRYSTIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 WRÓBEL WOJCIECH KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 SADURSKI SZYMON KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
Układy Formalne - male
1 KAZIMIERCZYK MATEUSZ KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 KAZIMIERCZYK ERYK KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 CZEKAJ SZYMON KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
Techniki Specjalne - male
1 KAZIMIERCZYK ERYK KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 WRÓBEL WOJCIECH KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 SADURSKI SZYMON KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
Techniki Specjalne - female
1 CIEŚLAK LIWIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 ZAJĄCZKOWSKA JAGODA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
Techniki specjalne - female
1 POKROPEK WANDA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 ZAGAŃCZYK LILIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 ŚLIŻEWSKI NATALIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 BYRSKA JULIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 CZEKAJ KINGA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
Techniki Specjalne - male
1 CZEKAJ SZYMON KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
2 KAZIMIERCZYK MATEUSZ KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
3 KOZAK KRYSTIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO