ALEŻ TO BYŁ PRACOWITY I EMOCJONUJĄCY WEEKEND‼️ :D

SOBOTA
 
Trener Michał wziął udział w pierwszej swojej zawodowej walce w BABILON MMA – transmisja w Polsat Sport, kilka słów podsumowania od naszego Instruktora:
„Wygrywa się albo zdobywa doświadczenie! Niestety popełniłem błąd myśląc ze ubije przeciwnika w pierwszej rundzie słysząc 4 razy komendy sędziego żeby się bronił.. jestem cały, zdrowy i gotowy do dalszego rozwijania się! odrazu po walce dostałem propozycje następnej wiec ruszam do roboty".
 
Grupa zawodników wzięła udział w dwóch turniejach:
 
Dragon Cup w Środzie Wielkopolskiej w karate WKF, gdzie stawiło się około 900 zawodników tego dnia, nasz Klub reprezentowało w sumie 7 osób. Udało nam się zdobyć następujące medale: 1 miejsce kumite 7 lat i młodsze, 2 miejsce kata oraz 3 miejsce kumite 8-9 lat – Kalina Kubacka, 2 miejsce kumite 10-11 lat -35 kg – Bogusia Zagrajek oraz 2 miejsce kumite juniorek +59 kg, a także 3 miejsce kumite juniorek open – Ola Kot.
 
Otwarte Mistrzostwa Klubu Karate Warszawa w karate JKA – w których Julia Zwierzchowska zajęła I miejsce kumite 17-18 lat, zaś Stefan Gozdek I miejsce kumite 8-10 lat. Również podczas zawodów, jako gość specjalny nasz instruktor Sensei Jakub Malicki poprowadził dwa treningi.
 
Otwarte Zgrupowanie Polskiej Unii Karate kadry U12 i U14 w DOJO Stara Wieś w których udział wzięło 7 zawodników z naszego klubu, szkoląc się pod wodzą trenerów kadry narodowej.
 
NIEDZIELA

VII Mistrzostwa Klubu UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki w SP Książenice, w których wzięło udział aż 100 osób z 8 naszych placówek! Na koniec rozegraliśmy piata edycje TOP 10 i wyłoniliśmy zwycięzców! Szczegółowe wyniki i fotorelacja w osobnym poście – mamy nadzieję, że jeszcze dzisiaj wieczorem!

Zaufali nam
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl