23.05.2021 SP Książenice
fotorelacja: LINK
Grupa poniżej 6 lat
Gr.1
1m. Kwaśniewski Mikołaj Punkt przedszkolny przy Sp Książenice
2m. Misiak Marcelina Baby Academy
3m. Rusak Helena Wesoły Autobus
3m. Brzycki Antoni ASW Królewska
Gr.2
1m. Gutkowski Jak ASW Królewska
2m. Koper Marcel Przedszkole na Wiejskiej
3m. Czubek Karol Baby Academy
Gr.3
1m. Wojtaszek Michał Przedszkole na Wiejskiej
2m. Przybylski Bruno ASW Królewska
3m. Nowak Adam ASW Królewska
3m. Pawluk Oliwier ASW Królewska
Gr.4
1m. Jończyk Jan Przedszkole na Wiejskiej
2m. Jadowski Kajetan ASW Królewska
3m. Pietras Victoria ASW Królewska
3m. Gąsiorowski Franciszek Baby Academy
Gr.5
1m. Tyburski Stanisław Baby Academy
2m. Siuchniński Jan Punkt przedszkolny przy Sp Książenice
3m. Łuczyński Max ASW Królewska
3m. Mauersberg Mikołaj Punkt przedszkolny przy Sp Książenice
Gr.6
1m. Dzwonkowska Aniela Przedszkole na Wiejskiej
2m. Bednarski Adam Przedszkole na Wiejskiej
3m. Jaruga Jan ASW Królewska
3m. Kurek Maria ASW Królewska
Gr.7
1m. Pietraszuk Tymon ASW Królewska
2m. Dudka Nikita ASW Westfala
3m. Kupidura Franek Przedszkole na Wiejskiej
3m. Kordylewicz Tobiasz Punkt przedszkolny przy Sp Książenice
Zwycięzcy grup rywalizowali systemem pucharowym o tytuł Mistrza Klubu.
Mistrzem Klubu został Wojtaszek Michał-Przedszkole na Wiejskiej.
Grupa 7-8 lat -24kg
Gr.1
1m. Sibilski Wiktor ASW Westfala
2m. Warmijak Patryk SP Książenice
3m. Kwaśniewski Kacper SP Książenice
Gr.1
1m. Tkacz Liliana ASW Westfala
2m. Osiecka Zofia ASW Królewska
3m. Siuchnińska Pola SP Książenice
Gr.1
1m. Skap Szymon ASW Królewska
2m. Anthuk Yana ASW Westfala
3m. Matzka Natalia SP Książenice
Zwycięzcy grup rywalizowali systemem pucharowym o tytuł Mistrza Klubu.
Mistrzem Klubu został Skap Szymon- ASW Królewska.
Grupa 7-8 lat +24kg
Gr.1
1m. Kamiński Patryk ASW Westfala
2m. Halama Zofia Leonardo Da Vinci
3m. Adamski Stanisław ASW Królewska
Gr.2
1m. Dobrowolski Julian ASW Westfala
2m. Kowalczyk Mateusz ASW Królewska
3m. Bochenek Wojtek ASW Westfala
Gr.3
1m. Czępińska Katarzyna ASW Królewska
2m. Tomszyc Barbara ASW Królewska
3m. Głąb-Szymańska Aleksandra SP Książenice
3m. Lysanowska Kseniia ASW Westfala
Gr.4
1m. Sinkevych Vladysław ASW Westfala
2m. Kulka Antoni AWS Westfala
3m. Kurylenko Tymur SP 6
Gr.5
1m. Wiśniewski Aleksander ASW Królewska
2m. Andrzejewski Nikodem ASW Westfala
3m. Jabłoński Jakub SP Książenice
Zwycięzcy grup rywalizowali systemem pucharowym o tytuł Mistrza Klubu.
Mistrzem Klubu została Czępińska Katarzyna- ASW Królewska.
Grupa 9-10 lat -27kg
Gr.1
1m. Cupryjak Daniel ASW Królewska
2m. Kamińska Łucja SP 6
3m. Duda Mateusz SP 6
Gr.2
1m. Okrzeja Iwo ASW Królewska
2m. Barcikowski Karol SP 6
3m. Żuławski Jan ASW Królewska
Zwycięzcy grup rywalizowali systemem pucharowym o tytuł Mistrza Klubu.
Mistrzem Klubu został Cupryjak Daniel- ASW Królewska.
Grupa 9-10 lat +27kg
Gr.1
1m. Sewastianowicz Julian ASW Królewska
2m. Grabowska Lena ASW Królewska
3m. Gocałek Martyna ASW Królewska
Gr. 2
1m. Stroiński Jerzy ASW Westfala
2m. Rydzewska Józefina ASW Królewska
3m. Guzik Joanna ASW Królewska
Gr.3
1m. Styś Oskar ASW Westfala
2m. Lenarczyk Kacper ASW Królewska
3m. Wiśniewski Mateusz ASW Westfala
Zwycięzcy grup rywalizowali systemem pucharowym o tytuł Mistrza Klubu.
Mistrzem Klubu został Sewastianowicz Julian-ASW Królewska.
Grupa 11 lat i więcej
Gr.1
1m. Osiecki Maciej ASW Królewska
2m. Bors Aleksander SP 6
3m. Majewski Szymon SP Książenice
Gr.2
1m. Bazydło Filip ASW Królewska
2m. Jesionek Michał SP Książenice
3m. Deuter Alan SP Książenice
3m. Burczyński Szymon ASW Królewska
Gr.3
1m. Gieryszewski Patryk SP 6
2m. Grochowski Aleksander ASW Królewska
3m. Łomako Ewa ASW Królewska
Gr.4
1m. Harmala Jakub SP 6
2m. Warmijak Bartosz SP Książenice
3m. Czarnecki Kornel ASW Królewska
Zwycięzcy grup rywalizowali systemem pucharowym o tytuł Mistrza Klubu.
Mistrzem Klubu został Harmala Jakub- SP 6.
Turniej finałowy TOP 10
Kata
Gr.1
1m. Gozdek Stefan ASW Królewska
2m. Nowak Maciej ASW Królewska
3m. Warmijak Bartosz SP Książenice
3m. Czarnecki Kornel ASW Królewska
Gr.2
1m. Knyziak Zofia ASW Królewska
2m. Skalimowska Jagoda ASW Królewska
3m. Wdowiarski Eryk ASW Królewska
Gr.3
1m. Warmijak Patryk SP Książenice
2m. Grochowski Aleksander ASW Królewska
3m. Głąb-Szymańska Aleksandra SP Książenice
Zwycięzcy grup rywalizowali systemem pucharowym o tytuł Mistrza Klubu.
Mistrzem Klubu została Knyziak Zofia-ASW Królewska.
Kumite gr. średnio-zaawansowana
Gr.1
1m. Skalimowska Jagoda ASW Królewska
2m. Grabczuk Daria ASW Królewska
3m. Kwaśniewski Filip ASW Królewska
3m. Pytlarczyk Amelia ASW Królewska
Gr.2
1m. Zagrajek Bogumiła ASW Królewska
2m. Ścibisz Aleksander ASW Królewska
3m. Sarba Małgorzata ASW Królewska
Zwycięzcy grup rywalizowali systemem pucharowym o tytuł Mistrza Klubu.
Mistrzem Klubu została Zagrajek Bogumiła -ASW Królewska.
Kumite gr. zaawansowana
Gr.1
1m. Budny Szymon ASW Królewska
2m. Wdowiarski Eryk ASW Królewska
3m. Bęczkowska Karolina ASW Królewska
3m. Krawiec Krzysztof ASW Królewska
Gr.2
1m. Nowak Maciej ASW Królewska
2m. Gurgul Marcel ASW Królewska
3m. Knyziak Zofia ASW Królewska
3m. Gozdek Stefan ASW Królewska
Zwycięzcy grup rywalizowali systemem pucharowym o tytuł Mistrza Klubu.
Mistrzem Klubu został Budny Szymon -ASW Królewska.
Klasyfikacja Generalna TOP 10 sezon 2020/2021
KATA
1m. Knyziak Zofia zdobyła 60 punktów
2m. Gozdek Stefan zdobył 39 punktów
3m. Nowak Maciej zdobył 36 punktów
Kumite gr. średnio-zaawansowana
1m. Sarba Małgorzata zdobyła 58 punktów
2m. Zagrajek Bogumiła zdobyła 50 punktów
3m. Ścibisz Antoni zdobył 40 punktów
Kumite gr. zaawansowana
1m. Budny Szymon zdobył 75 punktów
2m. Nowak Maciej zdobył 62 punktów
3m. Gurgul Marcel zdobył 59 punktów