Kolejny sukces naszych karateków!

W miniony weekend nasi karatecy wzięli udział w dwóch aktywnościach i z obydwu wrócili z medalami!

W Pleszewie podczas 7th 7TH CENTRAL POLAND OPEN GRAND PRIX KARATE WKF wystartowało w sumie 512 zawodników z 63 klubów nie tylko z Polski, ale również z Rosji, Francji oraz Niemiec.

Nasz Klub reprezentowało 8 zawodników. Na podium stanęli:

1 m. Szymon Budny KUMITE CHŁOPCÓW 8-9 LAT +35KG
2 m. Marcel Gurgul KUMITE CHŁOPCÓW 8-9 LAT +35KG
2 m. Zofia Knyziak KATA DZIEWCZĄT U12
2. Ola Kot KUMITE KOBIET U21 -61KG
3 m. Zofia Knyziak KUMITE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -30KG
3. Ola Kot KUMITE KOBIET U21 OPEN
3. Szymon Szczepański KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH -57KG

Również w sobotę odbyły się Mistrzostwa JKA kadetów, juniorów i seniorów. W mistrzostwach wzięło udział 236 zawodników z 23 klubów. Nasz Klub reprezentowali Julia Zwierzchowska, która zajęła 1 m. w kumite oraz Stefan Gozdek, który zajął 2 m. w kata. Zawody odbyły się w Tarnowie Podgórnym.

Gratulujemy wszystkim startów! Ale również ogromne podziękowania dla Trenerów, którzy poświęcili całą sobotę oraz niedzielę, aby być w dwóch miejscach i wspierać naszych klubowiczów w zmaganiach na macie!

Zaufali nam
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl