Seminarium Karate Shotokan pod kierunkiem Shihana Rudlofa Heijne za nami!

W miniony weekend nasi karatecy uczestniczyli w seminarium Karate Shotokan pod kierunkiem Shihana Rudlofa Heijne, posiadającego stopień 10 Dan Karate.

Trenerzy naszego klubu zdali egzamin na stopnie mistrzowskie: Michał Mierzejewski 3 Dan Karate Shotokan, Piotr Koryczan 4 Dan Karate Shotokan. Poza tym stopień mistrzowski Karate Shotokan 1 Dan uzyskał reprezentant naszego klubu Jarosław Kamiński.

W czasie seminarium treningi kata sportowego prowadził, przygotowujące do rywalizacji w federacji WKF Piotr Koryczan, który jest trenerem kata kadry Polskiej Unii Karate. Treningi obejmowały zarówno przygotowanie techniczne, jak i przygotowanie motoryczne. Organizatorem seminarium był Inowrocławski Klub Sportowy Karate, działający pod kierunkiem Mariusza Kaczmarka i Arkadiusza Padniewskiego.

SERDECZNIE GRATULACJE!

Zaufali nam
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl