5 edycja Grodziska Liga Sportów Walki za nami!

W sobotę 19.11.2022, na Hali Sportowej OSIR przy ul. Westfala, w konkurencjach Ninja Quest - tor przeszkód dla najmłodszych, Karate, Kobudo i Kickboxing wzięło udział prawie 400 zawoników z 9 klubów - Białostocki Klub Karate (BKK), Warszawskie Centrum Karate - Warsaw Karate Centre, KSW Sokudo Otwock Karate Lekkoatletyka Koszykówka, Klub Sportowy "OLIMP" Łódź, RyuuDo, Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Piaseczno, GROT CHYNÓW, Zanshin JKK Jaktorów oraz zawodnicy z naszego Klubu! Najmłodszi uczestnicy mieli po 4 lata!

Było to jedno z największych organizowanych przez nasz klub wydarzeń.

Zawodnicy mogli zdobyć doświadczenie, które pomoże im na większych turniejach. Przede wszystkim była to dobra zabawa, okraszona nagrodami i ucząca zasad fair play.

Pamiętajmy, że nasz Klub to #więcejniżsport i to staramy się także przekazać na turnieju, takim jak Grodziska Liga Sportów Walki.

Dziękujemy za udział i do zobaczenia na następnych ligach!

#uksbudo #więcejniżsport #GLSW #kobudo #karate #kickboxing

Zaufali nam
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl