Mistrzostwa Polski Kickboxingu - dwa brązowe medale UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

W miniony weekend 9cio osobowa reprezentacja naszego klubu UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki wzięła udział po raz pierwszy w historii klubu w Mistrzostwach Polski Kickboxingu w Będzinie 22-23.04.2023. W turnieju wzięło udział ponad tysiąc zawodników z całej Polski!

Debiutujący w kategorii junior w formule light contact: Karol Strugarek, Bartek Sienicki, Jakub Wasiak.
Zaprezentowali w swoich walkach poziom, który nie odstawał od wiele bardziej doświadczonych zawodników, z którymi konkurowali na macie. Z reprezentacji Kadetów w formule kick light najlepiej zaprezentowali się:

Wadim Leniarski, który w swoim pierwszym pojedynku zwyciężył zdecydowanie w rundzie numer 1 z przeciwnikiem z Mińska Mazowiwckiego i zakończył Mistrzostwa Polski w Kickboxingu na 3 miejscu.

Drugim brązowym medalistą został Adam Sewastianowicz, który przegrał swój pojedynek na punkty w walce o wejście do finału.
Pozostali zawodnicy biorący udział w turnieju zdecydowanie zrobili widoczny progress, który na pewno wkrótce zaowocuje zwycięstwami w strefach medalowych - Tomasz Laźmirski, Tomasz Wiśniewski, Igor Kozłowski.