Wyniki egzaminu na stopnie uczniowskie w kickboxingu

Drodzy Zawodnicy, Rodzice i Sympatycy Klubu,
 
Z wielką radością 🥳 pragniemy podzielić się wynikami egzaminu na stopnie uczniowskie w kickboxingu, który odbył się w zeszły piątek. Był to wyjątkowy dzień dla naszego klubu, w którym ponad 30 osób 🥋 miało okazję sprawdzić swoje umiejętności, wytrzymałość i determinację.
📈 Wyniki egzaminu:
 
Wszystkim uczestnikom udało się podnieść swój stopień szkoleniowy w kickboxingu! 🎉 Gratulujemy każdemu z osobna za włożony wysiłek i zaangażowanie. Egzaminy na stopnie to nie tylko świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności, ale także szansa na otrzymanie promocji do wyższej grupy oraz niezbędny warunek, aby brać udział w turniejach sportowych. 🏆 Na koniec egzaminu uczestnicy dostali pamiątkowy pas potwierdzający ich stopień wyszkolenia.
 
👊 Dlaczego warto brać udział w egzaminach?
 
Sprawdzanie umiejętności: Egzaminy pozwalają ocenić postępy, jakie poczyniliśmy w trakcie treningów, i zidentyfikować obszary wymagające poprawy. 🔍
Promocja do wyższej grupy: Podniesienie stopnia otwiera drzwi 🚪 do bardziej zaawansowanych treningów i wyzwań, które pomagają rozwijać się jeszcze szybciej.
Warunek udziału w turniejach: Zdobycie wyższego stopnia jest niezbędne, aby móc startować w turniejach sportowych, gdzie możemy sprawdzić się na tle innych zawodników i zdobywać cenne doświadczenie. 🥇
Serdecznie dziękujemy wszystkim trenerom za ich nieocenioną pracę, a także rodzicom i przyjaciołom za wsparcie, które motywuje naszych kickboxerów do ciągłego doskonalenia się. 🙏
 
Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych zawodników i nie możemy się doczekać kolejnych sukcesów, które przyniesie przyszłość! 💪🥋
Nasi sponsorzy
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl