Karate

Poniżej przedstawiamy pełny grafik zajęć Karate, prowadzonych przez UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI:

Dla przedszkolaków

  • AKADEMIA SZTUK WALK (grupa początkująca)
    wtorek 16:45 - 17:15

  • AKADEMIA SZTUK WALK (grupa kontynuacyjna)
    czwartek 16:45 - 17:15

  • SP w Izdebnie Koś.
    Godziny zajęć podamy wkrótce.

  • SP w Książenicach
    środa 15:50-16:20

  • Przedszkole nr 1
    wtorek 15:30-16:00

  • Przedszkole nr 4
    czwartek 16:30-17:00

  • Przedszkole nr 7 im. Wróbelka Elemelka 
    czwartek 15:30-16:00

  • Wesoły Autobus
    piątek 16:30-17:15

  • Smyk Stawowa
    czwartek 10:00-10:30

  • Smyk Zakątek
    wtorek 10:00-10:30

  • Baby Academy
    wtorek 16:15-16:45

  • Montessori
    wtorek 14:15-15:15

Dla początkujących – nowe nabory

  • AKADEMIA SZTUK WALK
    wtorek 17:15-18:15, czwartek 17:15-18:15

  • SP 6 w Grodzisk Maz.
    wtorek 17:00-18:00, czwartek 17:00-18:00

  • SP w Książenicach
    poniedziałek 16:30-17:30, środa 16:30-17:30

  • SP w Izdebnie Koś. 
    Godziny zajęć podamy wkrótce.

  • ZS nr 3 w Milanówku
    Godziny zajęć podamy wkrótce.

  • Leonardo da Vinci
    piątek 17:15-18:15

  • SP Tosi i Franka
    wtorek 15:30-16:30

Dla żółtych pasów

  • SP w Książenicach
    poniedziałek 17:30-18:30, środa 17:30-18:30

Dla żółtych, pomarańczowych pasów

  • AKADEMIA SZTUK WALK
    wtorek 18:15-19:15, czwartek 18:15-19:15

  • SP w Izdebnie Koś.
    Godziny zajęć podamy wkrótce.

Dla pomarańczowych pasów

  • SP w Książenicach
    poniedziałek 18:30-19:30, środa 18:30-19:30

Dla żółtych, pomarańczowych, zielonych pasów

SP 6 w Grodzisk Maz.
wtorek 18:00-19:00, czwartek 18:00-19:00

Dla zielonych, niebieskich, brązowych pasów

  • AKADEMIA SZTUK WALK
    wtorek 19:15-20:15, czwartek 19:15-20:15

  • SP w Książenicach
    poniedziałek 18:30-19:30, środa 18:30-19:30

Dla młodzieży i osób dorosłych

  • AKADEMIA SZTUK WALK
    wtorek i czwartek 20:15 - 21:30

  • OSiR ul. Westfala 3a /niebieska sala/ 
    wtorek 20:15-21:45, piątek 20:15-21:45

OSiR – hala sportowa

Poniedziałek:
Kobudo

  • godz. 18.00-19:00 grupa początkujących
  • godz. 19.00-19:00 grupa zaawansowana

Wtorek:
Karate

  • godz. 20:15-21:30 grupa początkująca dorośli i młodzież

Środa:
Aikibudo

  • godz. 21.00-22:00 grupa dorośli i młodzież

Czwartek:
Karate

  • godz. 17.00-18:00 grupa początkujących
  • godz. 18.00-19:00 grupa żółte-pomarańczowe-zielone
  • godz. 19.00-20:00 grupa niebieskie-brązowe

Goshin Jutsu

  • godz. 20.00-21:00 grupa dorośli i młodzież (Samoobrona) 

Aikibudo

  • godz. 21.00-22:00 grupa dorośli i młodzież

Piątek:
Karate

  • godz. 20:15-21:30 grupa początkująca dorośli i młodzież

Sobota:
Aikibudo

  • godz. 10.30-11:30 grupa rodzinna - dorośli z dziećmi

Karate

  • godz. 11.30-12:30 grupa początkujących
  • godz. 12.30-13:30 grupa żółte-pomarańczowe-zielone
  • godz. 13.30-14:30 grupa niebieskie-brązowe

Goshin Jutsu

  • godz. 14.30-15:30 grupa dorośli i młodzież
    (Samoobrona)
Zaufali nam
+48 530 184 341 uks@budogrodzisk.pl